TARTIŞMA ORTAMI

Tartışma sadece olumsuz değildir, birbirimizi geliştirmek için de tartışırız.
Hadi sen de sorular sor, cevaplar ver ve ekosistemin gelişmesine destek ol.

Aktiviteler Forumlar İnovasyon Hakkında Tartışmalar Google I/O 2022’de neler tanıtılacak?

 • Google I/O 2022’de neler tanıtılacak?

 • Ercan TURGUT

  Üye
  Mayıs 10, 2022 - 7:35 pm

  Teknoloji devi Google’ın yıllık geliştirici konferansı Google I/O 2022 yarın başlıyor (11-12 Mayıs).

  Son yıllarda yazılım geliştiricilerden kullanıcılara kadar teknoloji meraklısı herkesi ilgilendirmeye başlayan Google I/O, bu sene de dolu dolu geçecek gibi görünüyor.

  Android 13
  Google I/O etkinliğinin en büyük beklenen duyurularından biri hiç şüphesiz yeni Android sürümü olacak. Android 13 için bugüne kadar ortaya çıkan sızıntıların çoğu, Android 12 ile gelen özelliklerin devam edeceğini ortaya koydu.

  Google Pixel Watch

  Apple Watch’un pazarı silip süpürmesinden sonra, Google’ın da kendi akıllı saatini yapmak için çalışmalara başladığına dair söylentiler duyduk. Daha önce birçok defa tasarım, özellikler ve Pixel Watch adını ortaya koyan belgeler gördük.Apple Watch’un pazarı silip süpürmesinden sonra, Google’ın da kendi akıllı saatini yapmak için çalışmalara başladığına dair söylentiler duyduk. Daha önce birçok defa tasarım, özellikler ve Pixel Watch adını ortaya koyan belgeler gördük.

  Google Pixel 6A

  Son üç yıldır Google, Pixel modellerinin uygun fiyatlı sürümlerini “A” adıyla duyurdu. Bu yılki lansmanda ise Pixel 6’nın Pixel 6A modeliyle devam edeceği düşünülüyor, ancak önceki A modellerinden daha farklı olacağı iddia edildi.

  Google Pixel Buds Pro

  Teknoloji editörü Jon Prosser tarafından atılan bir tweet sonrasında Google’ın yeni bir kablosuz kulaklık üzerinde çalıştığını öğrendik. Google Pixel Buds Pro isimli yeni kulaklığın özellikleri ve tasarımı hakkında henüz bilgi sahibi değiliz. Ancak “Pro” kelimesinin kullanılması, aktif gürültü engelleme desteğine yer vereceğini gösteriyor olabilir.

  Haberin devamı için: https://shiftdelete.net/google-i-o-2022-neler-tanitilacak

1 cevabın içindeki 1 cevap görüntüleniyor